UAB „Balvitama“
Apie mus
Esame Vokietijos įmonės „Anseros“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Anseros“ įmonė yra gamintoja ir išradėja daugelio prietaisų ir komponentų, skirtų oro ir vandens valymui naudojant ozoną. „Anseros“ prekinį ženklą ir logotipą 1949 metais įregistravo Erwinas Nonnenmacheris. 1985 metais visą „Anseros“ ozono produktų gamybą ir prekybą perėmė Erwino Nonnenmacherio sūnus, Profesorius, diplomuotas inžinierius Klausas Nonnenmacheris.
„Anseros“ produkcija jau daugelį metų sėkmingai eksportuojama į daugiau kaip 40 pasaulio valstybių. „Anseros“ atstovybės yra daugiau kaip 20-yje pasaulio valstybių. Atstovybės yra tokiose šalyse kaip Japonija, JAV, Italija, Izraelis, Švedija, Graikija, Ispanija, Australija ir daugelyje kitų. „Anseros“ yra moksliniais tyrimais pagrįsta bendrovė, savo gaminamos produkcijos kokybę užtikrindama naujausiomis technologijomis ir daugelio metų patirtimi.
„Anseros“ paslaugomis naudojasi tokios kompanijos kaip: „Samsung“, „Daimler Chrysler“, „SIEMENS“, „BOSCH“, „Linde“, „BASF“ ir daugelis kitų.
Šiandien norime ir esame pasirengę padėti aplinkai ir žmonijai apsisaugoti nuo bakterijų, virusų, grybelių, įvairių kenkėjų ir parazitų, naudojant ekologiškas ir aplinkai draugiškas priemones, atsisakant visų cheminių, sveikatą ir aplinką žalojančių preparatų.